czwartek, 15 stycznia 2015

Ciekawy początek roku w Trzynastce

Szkolny bal karnawałowy

Z okazji karnawału w naszej szkole odbyła się dyskoteka  dla klas 4-6. Każdy musiał się przebrać w sylwestrowy strój i przynieść balonik. Wszyscy uczniowie tańczyli i świetnie się bawili. Nikt się nie nudził.  Impreza trwała od 16:30 do 19:00. Wybieraliśmy również królową i króla balu. Przez cały czas leciała świetna muzyka! Od czasu do czasu DJ puszczał różne mixy.  Oprócz zwykłego tańca, organizowane były również zabawy w parach.
Myślę, że bardzo fajnie rozpoczęliśmy Nowy Rok.Iza

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY 

Jak co roku, nasza szkoła wzięła udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. 11 stycznia odbył się jej wielki Finał, którego podstawowym elementem są odbywające się w całej Polsce koncerty muzyczne. Dochód z nich przeznaczony jest na cele Fundacji. Nasi wolontariusze zbierali pieniądze na terenie UKSW.Pola z 4d

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz