sobota, 21 stycznia 2017

Wszystkie kolory świata – 4.edycja

Nasi uczniowie podczas zajęć w świetlicy szkolnej już trzeci raz  przystąpili do akcji UNICEF’U -WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA.

Tym razem akcja UNICEF’U jest odpowiedzią na niezwykle ważny problem rozwoju epidemii chorób rozwijających się w Angoli. Akcja ta ma uświadomić naszym uczniom, że pomaganie może być miłe i przyjemne a przede wszystkim, że może wiązać się z pozytywnymi emocjami, a ponadto, że dzięki ich zaangażowaniu można uratować życie innych dzieci.

Naszych uczniów nie trzeba długo przekonywać do tego typu akcji, od początku miesiąca wzięli się do pracy i już po koniec lutego będziemy mogli podziwiać ich własnoręcznie uszyte lalki, które zostaną sprzedane na aukcji, z której pieniądze zostaną przekazane na pomoc potrzebującym.

Zobaczcie naszych uczniów w akcji J
Zapraszamy na kolejne relacje z postępu prac!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz