wtorek, 22 października 2019

Trolle w naszej szkole!Trolle to stworzenia, o których opowiadają baśnie i legendy. Często przedstawiane są jako dziwolągi, które chowają się przed światem. Nie są znane, więc budzą niepokój. Postanowiliśmy je zaprosić do naszej szkoły i spróbować się poznać. Do spotkania doszło w pracowni artystycznej. Uczniowie klasy 3b przekraczali próg sali z ekscytacją i niepokojem. Trolle na początku były ukryte i bardzo ostrożne. Z zaciekawieniem obserwowały uczniów. Powoli oswajały się z nowym otoczeniem. Z każdą minutą dawały się poznać jako bardzo przyjemne i delikatne istoty. Na początku trochę się wstydziły i bały, ale kiedy poczuły się bezpiecznie zaczynały się bawić i śmiać. Trolle bardzo lubią się przytulać i tańczyć. Po wspólnych spojrzeniach, powitaniach i  zabawach doszliśmy do wniosku, że tak naprawdę my i oni jesteśmy bardzo podobni. Każdy z nas kryje w sobie Trolla, którego warto uwolnić i oswoić.
To magiczne spotkanie odbyło się dzięki wyjątkowej grupie aktorów Teatru 21. Serdecznie polecamy Teatr 21, to miejsce, gdzie można oswoić to co bywa niezrozumiałe i nieznane.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz