środa, 17 września 2014

Startujemy!

W Trzynastce nie ma nudy. Cały czas wpadamy na nowe pomysły. Chce nam się czytać, pisać, rysować, tańczyć a nawet liczyć. Nie zamierzamy tego ukrywać, zamierzamy się tym chwalić. Na naszym blogu szkolna ekipa dziennikarska, dość młoda, ale przede wszystkim diablo zdolna, będzie wyżywać się literacko i publicystycznie. To my:

Alessandra z 5b: Na szkolnym blogu będę umieszczać opisy i recenzje książek i filmów.

Melania z 5b: Mam zamiar napisać najwięcej artykułów z całego zespołu redakcyjnego J

Magda z 4a: Interesuję się sportem, szczególnie jazdą konną. Będę pisać artykuły związane między innymi z tą tematyką.

Iza z 4a: Na szkolnym blogu chcę pisać o wielu rzeczach, m. in. o przyrodzie, historii i muzyce.

Wiktoria z 4c: Najbardziej lubię książki i zwierzęta, ale interesuję się też matematyką.

Edyta z 4d: Lubię tańczyć, chętnie biorę udział w konkursach, gram w tenisa, uprawiam windsurfing. Na blogu chcę zajmować się tematami związanymi z życiem szkoły. Być może napiszę opowiadanie lub narysuje komiks.

Agnieszka 5d: Moim hobby jest malarstwo. Lubię szkicować. Na blogu chciałabym zając się pisaniem na temat różnych ciekawostek ze świata.

Joanna z 5d: Interesuję się kulturą popularną. Chciałabym pisać opowiadania.

Joanna z 4b: Interesuję się sportem oraz sztuką. Chciałabym pisać artykuły
z tych własnie dziedzin.

Ida z 4c: Chciałabym pisać artykuły z dziedziny przyrody, najchętniej
o zwierzętach.

Gabrysia z 5d: Na szkolnym blogu chciałabym zamieszczać swoje wiersze, recenzować książki i przeprowadzać wywiady.

Basia z 5d: Interesuję się książkami, komiksami i zwierzetami. Mam nadzieję, że moja artykuły spodobają się wam :)