piątek, 29 stycznia 2016

Ferie!

Oficjalnie ferie rozpoczną się w poniedziałek 1 lutego, ale to dziś był ostatni dzień szkoły przed zimowymi wakacjami i wielu z was zapewne już wyjechało. Są też zapewne tacy, którzy głowią się nad tym, co robić przez te dwa tygodnie laby. Jeśli nie szusujesz na alpejskich albo tatrzańskich stokach i zostajesz w Warszawie, nic straconego. W telegraficznym skrócie podajemy kilka propozycji jak wykorzystać ten czas, nie wyjeżdżając na narty.

1. Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie zaczęli od  książek – ferie to doskonały czas na nadrobienie czytelniczych zaległości. My polecamy drugą część „Podpalaczy książek” Marine Carteron.

2. Ciekawie będzie też na łyżwach. W Warszawie polecamy lodowisko pod Pałacem Kultury i Nauki.

3. Skoro będziesz już pod Pałacem, zajdź do kina. Wielbiciele kultowej serii „Gwiezdnych wojen” z pewnością będą chcieli zobaczyć ich kolejną część „Przebudzenie mocy”, natomiast amatorom kina familijnego polecamy „Miśka w Nowym Jorku”.

4. Jeśli jesteście ciekawi świata i jego tajemnic, to koniecznie wybierzecie się do Centrum Nauki Kopernik.

5. Interesujące zajęcia dla dzieci i młodzieży przygotowało też Muzeum Narodowe.

6. Ośrodek sportowy na Solcu z kolei zaprasza na zajęcia tenisa stołowego.

7. W Warszawie też można pojeździć na nartach i snowboardzie! Gdzie? Na Górce Szczęśliwickiej.

Wybierz coś dla siebie i baw się dobrze!

Udanych ferii!