czwartek, 23 czerwca 2016

„Dzień Eksperta” w klasie 1a

     Ekspert – to specjalista w danej dziedzinie, osoba o teoretycznej i praktycznej znajomości danego tematu. Wszystkie te cechy mają uczniowie klasy 1a, którzy w II semestrze realizowali projekt „Dzień Eksperta”.
     
Okazało się, że każde dziecko w naszej klasie ma swoją pasję, której poświęca wolny czas. Postanowiliśmy opowiedzieć o naszych zainteresowaniach w klasie podczas „Dnia Eksperta”. 
Każde dziecko w wybranym przez siebie terminie przygotowało prezentację dziedziny, w której czuje się ekspertem. Były pokazy, wykłady, doświadczenia, gry, quizy, konkursy i koncert muzyczny. Na koniec prezentacji każdy musiał udowodnić, że zasługuje na tytuł „Eksperta”  i odpowiadał na szczegółowe  oraz podchwytliwe pytania słuchaczy. Dzieci zadziwiły kolegów i koleżanki wiedzą      oraz umiejętnościami  z różnych dziedzin. Pięknie opowiadały o tym, co je pasjonuje. Niektórym udało się zarazić swoją pasją inne dzieci. Dzięki temu poznaliśmy się lepiej. Chętniej i śmielej występujemy przed innymi.
  
  Jeśli szukacie  ekspertów w dziedzinie: gimnastyka artystyczna, pilotowanie samolotów,  programowanie, elektronika, moda, muzyka, wspinaczka, piłka nożna, pływanie, „Pokemony” lub klocki „Lego”, zapraszamy do 1 a!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz