poniedziałek, 12 grudnia 2016

Siatkarski Turniej klas 6

30.11 oraz 7.12 ( finały) odbył się Turniej Piłki Siatkowej klas 6. Podczas zajęć wychowania fizycznego na hali ICDS Łomanki uczniowie zagrali mecze w systemie "każdy z każdym".

Każda klasa wystawiła dwa, mieszane, sześcioosobowe składy, które rywalizowały w setach do 15 punktów. Aby zwyciężyć mecz, trzeba było wygrać dwa sety.

Najbardziej skuteczną drużyną okazali się sportowcy z klasy 6 c, którzy po bardzo zaciętym meczu finałowym, pokonali klasę 6 a!

W meczu o 3 miejsce, skuteczniejsi okazali się siatkarze z klasy 6 b i to ta klasa stanęła na najniższym stopniu podium. Tym samym na 4 miejscu turniej zakończyła klasa 6 d.

Brawa za walkę i wielkie emocje. Uczniowie pokazali nie tylko umiejętności siatkarskie, ale również jak kibicować, i jak ważne są zasady "fair play" w rywalizacji sportowej.