środa, 31 stycznia 2018

BOARD GAMES IN ENGLISH

Uczniowie klas piątych utrwalają poznane na lekcjach wiadomości na wiele różnych sposobów. Jednym z nich jest przygotowanie wspólnie w zespołach gier planszowych z wykorzystaniem materiału językowego omawianego w czasie zajęć.
Uczniowie z dużym zaangażowaniem tuż przed feriami przystąpili do tworzenia własnych planszówek. Burza mózgów przyniosła wiele ciekawych pomysłów, o których można się przekonać przystępując do gry.
Uczniowie po przetestowaniu swoich gier rozpoczęli zabawę z planszówkami przygotowanymi przez inne zespoły. Niespodziewane zwroty akcji na polu gry, wyzwania językowe, gramatyczne pułapki oraz inne losowe zdarzenia w trakcie gry są gotowym przepisem na utrwalenie poznanych na lekcjach zagadnień oraz dobrą zabawę w zespole klasowym.

Gorąco polecamy w ten zimowy czas!