niedziela, 21 stycznia 2018

Ferie w szkole czyli tydzień dobrej zabawy!

W pierwszym tygodniu ferii kilkunastoosobowa grupa uczniów z klas 1-4 wzięła udział w zajęciach zorganizowanych w ramach akcji " Ferie w szkole". Program przygotowany był tak, aby każdy znalazł coś dla siebie i przede wszystkim dobrze się bawił :)

Każdego dnia zorganizowane były zajęcia sportowe, plastyczne i komputerowe. Dzieciaki korzystały z basenu i ulubionej sali zabaw "małpiego gaju". Codziennie przygotowywane były drugie śniadania i podwieczorki.

Korzystając z uroków zimy, wychodziliśmy na boisko, gdzie odbywały się bitwy na śnieżki oraz wielkie lepienie bałwana. W czwartkowe popołudnie sala gimnastyczna zamieniła się w salę kinową.

W ramach zajęć świetlicowych graliśmy w monopoly, farmera oraz tenisa stołowego, a miłośnicy programowania zgłębiali tajniki gry Scottie Go!