poniedziałek, 28 stycznia 2019

Zabawa w baśniowej krainie

21.01. 2019 odbył się szkolny Baśniowy Bal Karnawałowy dla kl. 1-3. Zabawa byla podzielona na dwie części- konkurencje oraz część taneczną.Uczniowie z entuzjazmem wzięli udział w konkursach- w Tańcu z gwiazdami, Wyścigu samolotów, Tańcu z balonem, Gąsienicy, w Locie w kosmos na balonie oraz w Kolorowych piórkach. Wszyscy wykazali się wolą walki oraz poczuciem humoru. Nikt nie traktował konkurencji zbyt poważnie, chodziło o dobrą zabawę.

Dzieci rywalizowały ze sobą w pięknej scenerii sali gimnastycznej przy akompaniamencie różnorodnej gatunkowo muzyki, m. in. przy muzyce Beatlesów, dźwiękach Mozarta, współczesnym Męskim Graniu czy popularnych Kaczuszkach. Wspaniałe stroje oraz pozytywne nastawienie sprawiły, że druga część imprezy była równie udana. Obok układów tanecznych, m. in. Chocolate choco choco czy utworu "Góry do góry ", był czas na dowolne tańce razem z wychowawcami.

Uczniom towarzyszyły nie tylko pomysłowe stroje, ale również uśmiech na twarzach, dzięki czemu bal był bardzo udany.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz