wtorek, 2 listopada 2021

Akcja Dzieci-Dzieciom

Serdecznie dziękujemy za wsparcie akcji Dzieci-Dzieciom, czyli zbiórki rzeczy dla migrantów na granicy polsko-białoruskiej oraz środków na transport do Białegostoku. Dzięki Państwa wsparciu zebraliśmy potrzebną odzież, obuwie, karimaty, koce zwykłe i termiczne, śpiwory, termosy, środki higieniczne, ogrzewacze i wiele innych. Wszystko zostało dostarczone do punktu PCK w Białymstoku, którego pracownicy codziennie wspierają potrzebujących przebywających na granicy. Dzięki Państwa szczodrości zebraliśmy 2440,88 zł. Z tych środków pokryty został koszt transportu rzeczy, a reszta pieniędzy została przelana na konto PCK Białystok na zakup rzeczy potrzebnych migrantom.

Akcja w Trzynastce skończyła się, ale wsparcie osób na granicy jest cały czas potrzebne. Jeśli tylko możecie, wspierajcie.