czwartek, 2 czerwca 2022

Program pikniku

馃尀馃榾Ju偶 w najbli偶sz膮 sobot臋 bawimy si臋 razem na pikniku.

W programie mi臋dzy innymi:

馃槂k膮cik sensoryczny

馃槂ba艅ki mydlane

馃槂zwierz膮tka z balon贸w

馃槂bransoletki z koralik贸w

馃槂malowanie emocji na eko-ko艂ach

馃槂stanowisko 偶eglarskie

馃槂studio j臋zyka migowego

馃槂malowanie pi贸rnik贸w

馃槂mistrzowskie kostki Rubika

馃槂robienie breloczk贸w ze sznurka i koralik贸w

馃槂malowanie na szkle

馃槂malowanie na folii

馃榾zagadki

馃槂stoiska kulinarne

馃槂karnety piknikowe

馃槂pokazy karate

馃槂zumba

馃槂wyst臋py artystyczne

馃槂szanty

馃槂zabawy sportowe

馃槂i wiele innych atrakcji!!!

馃崁Karnety piknikowe

Na stoiskach b臋dzie mo偶na dosta膰 piecz膮tk臋 na karnecie. Karnety z zebranymi piecz膮tkami wezm膮 udzia艂 w losowaniu nagr贸d-gier

馃崁Stoiska charytatywne

Na stanowiskach kulinarnych b臋dzie mo偶na zakupi膰 smako艂yki przygotowane przez naszych uczni贸w (wat臋 cukrow膮, szasz艂yki z owoc贸w, lemoniad臋, galaretki, smoothie itp.)

Do kupienia b臋d膮 r贸wnie偶 makramowe breloki (sowy i serca). Doch贸d ze sprzeda偶y przeznaczymy dla siedmiomiesi臋cznej Gabrysi chorej na SMA1. Gabrysia zbiera na terapi臋 genow膮. Stoiska charytatywne dla Gabrysi b臋d膮 oznaczone.

馃崁Informujemy, 偶e podczas trwania pikniku wszyscy uczniowie przebywaj膮 pod opiek膮 swoich rodzic贸w.

馃尀Do zobaczenia w najbli偶sz膮 sobot臋 4 czerwca o godzinach 10.00-13.00 w Spo艂ecznej Szkole Podstawowej nr 13!!!

Prze艣lij komentarz