czwartek, 18 grudnia 2014

Koncert świąteczny


We wtorek, 16 grudnia, w auli Schumana odbył się, jak co roku, koncert świąteczny. Pierwsze, co rzucało się w oczy po wejściu na salę była dekoracja. Wysokie laski cukrowe, duże choinki oraz ogromna twarz Św. Mikołaja. A wszystko to fantastycznie ułożone z kolorowych balonów.

Koncert po raz pierwszy był przygotowany przez naszego nowego nauczyciela od muzyki Pana Piotra Tomalę. Na scenie dominował około stuosobowy chór składający się z uczniów szkoły podstawowej. Z przyjemnością wysłuchaliśmy wielu bardziej, jak i mniej znanych kolęd. Jedna z nich „Cicha noc” tłumaczona była na język migowy. Nie zabrakło również popularnych i świątecznych piosenek wykonanych przez naszych starszych kolegów z gimnazjum. Swoim muzycznym talentem pochwalili się najmłodsi z „Motylkowej Akademii”, a grupa taneczna z naszej szkoły zaprezentowała świąteczny układ.

Na koniec, jako niespodzianka, wystąpili wszyscy nauczyciele. Wykonany przez nich świąteczny hit „Z kopyta kulig rwie”, został aplauzem przyjęty przez widownię.
Po tak niesamowitych wrażeniach, już tylko czekamy na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia!         Wiktoria    

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz