poniedziałek, 28 września 2015

Wybory do Samorządy Uczniowskiego – mamy nowego przewodniczącego!

24 września w naszej szkole odbyły się wybory do samorządu szkolnego. Kandydowało aż 16 osób. Wszyscy chcieli zostać przewodniczącym samorządu, albo chociaż zasiadać w prezydium.  Kampania toczyła się na szkolnych korytarza od dobrych kilkunastu dni. Były ulotki, plakaty, ankiety kandydatów – jak w prawdziwej polityce.

Już tego samego dnia poznaliśmy zwycięzców: Michała z 6a,(nasz nowy przewodniczący), Agnieszkę z 6d i Maję z 6c. Brawo szóstoklasiści! Jesteśmy przekonani, że wasze doświadczenie pozwoli wam rządzić mądrze  i dzięki wam nasze szkolne życie będzie niezwykle  ciekawe.

A co należy do obowiązków przewodniczącego? Przewodniczący:
  • kieruje pracami SU;
  • reprezentuje uczniów podczas szkolnych ;
  • przedkłada pomysły i sugestie SU u Dyrekcji. A oto nasi zwycięzcy: Agnieszka, Michał i Maja Brak komentarzy:

Prześlij komentarz