piątek, 18 grudnia 2015

Warsztaty świąteczne klas 1-3 i przygotowania do świąt

Celebrując Święta Bożego Narodzenia, wzorem lat ubiegłych w naszej szkole został ogłoszony konkurs na najciekawiej udekorowaną salę lekcyjną.

W przygotowaniach wystroju wnętrz sal, bardzo licznie wzięli udział rodzice, którzy podczas zajęć warsztatowych z dziećmi, angażowali się w wycinanie i zawieszanie śnieżynek, robienie stroików, fantazyjne upinanie zasłon, tworzenie ozdób z patyczków, fasoli, makaronu, kory, a nawet płatków kosmetycznych. Uczniowie natomiast wykazali się ogromną pomysłowością, podczas tworzenia gwiazd z papieru, składania aniołków z serwetek, łączenia ogniw łańcucha z pomarańczy, oryginalnego upinania kart świątecznych oraz wykonywania ozdób filcowych w postaci bombek, choinek, bałwanków, gwiazdek i reniferów. Ciekawym pomysłom nie było końca, a atmosfera przygotowań wprawiała wszystkich uczestników w magiczny nastrój świąteczny.

W oczekiwaniu na finał konkursu, powróćmy myślami jeszcze raz do wydarzeń sprzed kilku dni…