sobota, 29 października 2016

Pasowanie na Świetlika!

W dniu 27 października 2016r. w naszej świetlicy odbyło się pasowanie na „świetlika”. W uroczystości udział wzięli uczniowie klas 1a, 1b i 1c. Aby dołączyć do świetlicowej gromady pierwszoklasiści musieli przejść przez kilka testów przygotowanych przez wychowawczynie świetlicy.

Po testach przyszedł czas na ślubowanie i złożenie honorowej przysięgi, a także na uroczyste pasowanie na „świetlika”. Na pamiątkę uczniowie otrzymali dyplomy i kolorowe ołówki z figurkami, nie zabrakło też słodkiego poczęstunku J