czwartek, 6 października 2016

Świetlicowy konkurs plastyczny

Za oknem deszcz i pogoda nie sprzyja wyjściu na dwór z dziećmi :-).
My się jednak nie nudzimy i jak co roku bierzemy udział w wielu konkursach plastycznych i nie tylko.
Ten rok szkolny otwieramy Konkursem "Patyczaki, kasztaniaki, leśne Stwory i inne leśne dziwaki".

Konkurs ten organizowany jest przez Choszczeński Dom Kultury.
Zadaniem naszych uczniów jest wykonanie prac dowolną techniką np: wyklejanka, formy przestrzenne (figurki-stwory, dziwaki).

Do wykonania prac uczniowie wykorzystać mogą wszelkie możliwe dary jesieni: kasztany, żołędzie, buczyna, patyki, liście, jarzębina, orzechy, łupiny kasztanów, szyszki, suszone owoce, ziarna,  suszone kwiaty, owoce krzewów, łodygi liści, kora drzew, glina, kartony, papier, klej, sznurek.
Liczymy, że pod okiem pani Moniki, która prowadzi w świetlicy kółko plastyczne powstaną wspaniałe, pomysłowe prace, które zostaną docenione przez Jury konkursu.

Oto nasze prace :-)

Trzymamy kciuki za naszych Młodych Artystów.