poniedziałek, 31 października 2016

Stwory, potwory - Halloween w wykonaniu Świetlików.

28 października wychowankowie naszych świetlic wzięli udział w zajęciach, których tematem  było poznanie zwyczajów święta Halloween, obchodzonego 31 października  w takich krajach jak: Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania itd. Radosny charakter tego dnia ze względu na ciekawe, często straszne przebrania i zabawy przyjął się także w wielu krajach Europy, w tym również w Polsce.

Szkolne świętowanie rozpoczęło się od zabaw i konkursów tematycznych, na które przybyły czarownice, wróżki, duchy i inne straszydła. Całej zabawie towarzyszyło dużo śmiechu. Uczniowie wykonali także dekoracje, dzięki którym świetlice stały się miejscem, które jeszcze bardziej zapraszało do halloweenowej zabawy. Było naprawdę strrrraaasznie fajnie! :-)