czwartek, 13 września 2018

Każdy z nas jest wyjątkowy!

Witamy w nowym roku szkolnym 2018/2019 !!! Drugi tydzień za nami i to co możemy powiedzieć to na pewno to, że JEST INTENSYWNIE!!!

Pierwszaki wspaniale integrują się w naszej Trzynastce, czwartoklasiści dają sobie świetnie radę, a starsi dbają, aby młodsze dzieciaki dobrze czuły się w szkole. Wszystko pod czujnym okiem nauczycieli, którzy z uśmiechem i energią rozpoczynają każdy nowy dzień!

Hasło roku szkolnego: OTO JA! nawiązuje do indywidualnych potrzeb każdego ucznia, ale również zwraca uwagę na to, że każdy z nas jest wyjątkowy, posiada talenty i umiejętności, które będziemy wspierać i rozwijać.

Otwarcie roku Oto ja,to między innymi obchodzony 15 września, Międzynarodowy Dzień Kropki. Każdy uczeń zrobił  swoją plastyczną wizytówkę, a instalacja już ozdabia szkolny korytarz.

Dla przypomnienia - The Dot  - film o kropce:

Z radością witamy nowy rok szkolny i jesteśmy gotowi na czekające nas wyzwania!!!