sobota, 25 maja 2019

Najlepsze lekkoatletki są w Trzynastce !!!

Podobno trudno zdobyć jest tytuł Mistrza, a jeszcze trudniej jest ten tytuł obronić.
Ale dla naszej drużyny dziewcząt nie ma rzeczy niemożliwych !!! Po raz drugi z rzędu zdobyły tytuł Mistrzyń Dzielnicy Bielany w czwórboju lekkoatletycznym i reprezentowały Dzielnicę Bielany w finale warszawskim.


Kilka słów o czwórboju: drużyna składa się z sześciu zawodniczek, a każda z nich musi jak najlepiej zaprezentować się w biegu na 60m, skoku w dal, rzucie piłeczką palantową, a na koniec zmierzyć się z  biegiem na dystansie 600m. Wyniki są przeliczane na punkty, a 5 najlepszych wyników indywidualnych składa się na wynik drużyny. Jak widać trzeba być bardzo wszechstronnym, by liczyć się w walce o medale. I takie są nasze dziewczyny, a liderki drużyny: Kinga i Ania, zdobyły medale również w klasyfikacji indywidualnej !!!

W zawodach dzielncowych wystąpiła również drużyna chłopców, która zajęła 6 miejsce, a jej lider Karol, zdobył brązowy medal w biegu na 60m. Brawo !!!


Poniżej galeria foto z zawodów dzielnicowych i warszawskich. Gratulujemy i jesteśmy bardzo dumni z naszej drużyny !!!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz