poniedziałek, 30 maja 2016

SNOOKER W ŚWIETLICY SZKOLNEJ!

Pod koniec maja 2016 nasze świetlice odwiedzili wyjątkowi goście, byli to trenerzy SnooKids, którzy zarażali swoją pasją i talentem naszych uczniów...
Jakie to były talenty i o co w tym wszystkim chodzi?!
Już tłumaczymy!

Projekt SnooKids powstał z myślą o rozwoju snookera w Polsce i z chęci znalezienia nowych, rokujących talentów.

Snooker jest sportem, który rozwija koncentrację, logiczne myślenie, uczy także dyscypliny i zasad fair play.  Snooker, zwany jest także Formułą 1 sportów bilardowych, dlatego tym bardziej cieszymy się, że zawitał do naszej szkoły! W ciągu kilku dni pilotażowe lekcje przeprowadzono w naszej świetlicy, w klasach drugich, trzecich, czwartych i piątych. Każdy uczestnik wykonał przynajmniej jedno zagranie pod okiem profesjonalnego trenera SnooKids. Pomysłodawcy, twórcy i tym samym trenerzy SnooKids przybyli do naszej szkoły przywożąc ze sobą nie tylko wiedzę, anegdoty i doskonały nastrój, ale także skrojone "na miarę" wieku i wzrostu uczniów stół i kije.

Nasi uczniowie odkryli w sobie nowe talenty.
Zabawie nie było końca!

Kto wie, może kiedyś w przyszłości kogoś z naszych uczniów będziemy mogli podziwiać na arenie światowej :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz