czwartek, 2 marca 2017

Ferie w szkole czyli mnóstwo dobrej zabawy!

Każdy z nas ma swój sposób na feryjny odpoczynek. Najczęściej jest to wyjazd na narty z rodziacami czy zorganizowane zimowisko. Wśród naszych uczniów znalazło się kilkunastu śmiałków, którzy postanowili spędzić tydzień ferii w ...szkole!!!

Zabawa zoragniazowana była po raz trzeci, a program dopasowany był do wieku uczestników. Działaliśmy w dwóch grupach: "Maluchy" czyli klasy 1-2 i "Starsi" klasy 3-4. Część zajęć odbywała się wspólnie.

Program każdego dnia obejmował zajęcia sportowe, lekcje przyrody, zajęcia komputerowe, pływanie, zabawy na boisku szkolnym, drugie śniadania i podwieczorki. Wybraliśmy się również do kina oraz na spacer do lasku młocińskiego, gdzie przywitaliśmy się z naszą kochaną Wisłą - w końcu świętujemy rok największej, polskiej rzeki.

Mieliśmy również czas na zabawę w małpim gaju oraz grę w tenisa stołowego, graliśmy w gry planszowe, rozwiązywaliśmy komputerowe łamigłówki.

Słowem - nie nudziliśmy się ani minuty!!!