środa, 9 maja 2018

Złota drużyna dziewcząt !!!

8 maja reprezentacja szkoły wzięła udział w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w czwórboju lekkoatletycznym.

Znakomicie spisała się drużyna dziewcząt, która zdobyła pierwsze miejsce, a tym samym tytuł Mistrzyń Dzielnicy Bielany !!!

W czwórboju lekkoatletycznym trzeba wykazać się szybkością, siłą, skocznością i wytrzymałością, a więc być bardzo wszechstronnym sporotwcem. Nasze dziewczęta dzielnie trenowały, a ich praca przyniosła niesamowity efekt !!!

Oprócz pucharu w klasyfikacji drużynowej zdobyliśmy również medale indywidualnie:
- Karolina z klasy 6 a zdobyła dwa srebrne medale (  w biegach na 60m i 600m) oraz bązowy medal w skoku w dal
- Kinga z klasy 5 a zdobyła srebrny medal w skoku w dal
- Ania z klasy 5a zdobyła brązowy medal w biegu na 600m

W zawodach startowali również nasi chłopcy, którzy ambitnie walczyli w każdej konkurencji, jednak nie udało im się wskoczyć na podium. Najlepszy w drużynie, Paweł z klasy 6a, zdobył dwa medale indywidualnie - złoto w skoku w dal oraz brąz w biegu na 60m

Gratulujemy wyników i trzymamy kciuki za drużynę dziewcząt, które 28 maja będą reprezentować Dzielnicę Bielany w Mistrzostwach Warszawy !!!