środa, 5 czerwca 2019

Wycieczka klas 6-tych do biblioteki szkolnej w bud. 18

Na początku czerwca uczniowie wszystkich klas szóstych w ramach lekcji języka polskiego odwiedzili bibliotekę szkolną w budynku nr 18. Głównym celem wycieczki było oswojenie uczniów z nową przestrzenią szkoły, w której będą kontynuować naukę, jako siódmoklasiści. Uczniowie zwiedzili świeżo wyremontowaną bibliotekę szkolną; zostali zaznajomieni z księgozbiorem: jego zawartością i rozmieszczeniem; zostali poinformowani o lekturach, jakie będą omawiane na początku przyszłego roku szkolnego oraz poznali system pobierania i zwrotu podręczników w nowej szkole. Ponadto szóstoklasiści wypróbowali stopień komfortu nowozakupionych puf - zgodnie stwierdzili, że są bardzo wygodne!
Mamy nadzieję, że przyszli siódmoklasiści będą licznie odwiedzać bibliotekę szkolną!