wtorek, 2 czerwca 2020

Wspominki na matmie!

W Dniu Dziecka pani Dorota zaskoczyła na matematyce swoich uczniów z klas szóstych. Słuchając pięknego utworu Louisa Amstronga  „What a wonderful world”  cofnęli się w czasie  o 6 lat, aż do momentu,  kiedy po raz pierwszy przekroczyli progi Trzynastki.  Jak to było możliwe?  Dzięki prezentacji, w której było mnóstwo zdjęć  zrobionych nie tylko na lekcjach matematyki w poprzednich latach, ale również w czasie różnych szkolnych wydarzeń. W czasie tej niecodziennej lekcji były wybuchy śmiechu, ale i ukradkiem wycierane łezki wzruszenia. Ten prezent, który szóstoklasiści otrzymali od swojej matematyczki w Dniu Dziecka,  będzie zapewne fajną pamiątką z lat szkolnych, którą  w przyszłości pokażą swoim dzieciom. Taką przynajmniej nadzieję ma pani Dorota.