czwartek, 15 grudnia 2022

Charytatywny Kiermasz Świąteczny

W grudniu w Trzynastce nie mogło zabraknąć Charytatywnego Kiermaszu Świątecznego. Znalazło się na nim wiele wspaniałości autorstwa uczniów, rodziców, nauczycieli i przyjaciół naszej szkoły. W tym roku zebrane pieniądze przeznaczyliśmy na terapię genową dla Zosi Szcześniewskiej.

Z całej dwudniowej imprezy udało się zgromadzić 13431zł, za co wszystkim odwiedzającym nasz kiermasz we wtorek i środę serdecznie dziękuję.

Ogromne podziękowania dla osób, które przekazały na kiermasz swoje piękne prace: stroiki, świeczniki, ozdoby choinkowe, kartki świąteczne, anioły, zawieszki, swetry, czapki i wiele innych wspaniałości. Dzięki Wam stoisko prezentowało się przepięknie.

Dziękuję również wspaniałym sprzedawcom: Ewie, Zosi, Weronice K-Sz, Judycie, Ignacemu, Mateuszowi, Piotrkowi W, Piotrkowi Sz, Adamowi J, Adamowi R. Spisaliście się na medal.

Dorota Szredzińska