poniedziałek, 12 grudnia 2022

Jesienne licytacje-podsumowanie

❤️Serdecznie dziękuję wszystkim Rodzicom, Uczniom, Nauczycielom i Przyjaciołom Trzynastki za udział w „Jesiennych licytacjach dla Zosi chorej na SMA”.❤️

🥰Dziękuję darczyńcom, którzy przekazali nam wspaniałe fanty na licytacje. Bez Was to przedsięwzięcie by się nie udało.

🥰Dziękuję wszystkim, którzy udostępniali nasze posty. Dzięki Wam informacja o naszych licytacjach docierała do dużego grona osób.

🥰Dziękuję osobom, które aktywnie licytowały, a zwycięzcom licytacji gratuluję wygranych.

❤️❤️❤️Dzięki Wam  w czasie naszych „Jesiennych licytacji” na szkolną skarbonkę dla Zosi wpłynęło ze sprzedaży fantów 9490zł.

www.siepomaga.pl/trzynastka-wspiera-zosie

😀Od 17 października do 11 grudnia wystawiliśmy na licytację 41 fantów. 36 licytacji zakończyło się sukcesem.

😀14 licytacji na kwotę 3620zł wygrali Rodzice z Trzynastki, 22 fanty wylicytowane za 5870zł zostały rozesłane po całej Polsce (a nawet po świecie, bo jeden trafił aż do Kanady).

❤️❤️❤️Dziękuję Wam za zaangażowanie, za serce okazane Zosi. Dobrze jest wiedzieć, że w trudnej sytuacji można liczyć na innych. Było mi bardzo miło razem z Wami zrobić coś dobrego.

Dorota Szredzińska