środa, 10 maja 2017

Telewizja wciąga!!!

Z okazji Roku Teatru w Trzynastce klasa 5c przedstawiła spektakl pt. „Przygoda telewizyjna”. Pomysł na temat powstał spontanicznie, a scenariusz przedstawienia napisany został wspólnymi siłami przez wszystkich uczniów. Dla tych, którzy nie widzieli występu przedstawiamy krótkie streszczenie oraz zdjęcia.

Przygoda telewizyjna przydarzyła się zwyczajnej rodzince, pewnego burzowego popołudnia. Wtedy to w tajemniczy sposób zniknęły dzieci, które oglądały swój ulubiony serial. W poszukiwania zaangażowano sąsiadów i policję. Pogotowie ratowało dziadka, który nie wytrzymał napięcia związanego ze zniknięciem wnuków. Poszukiwaniom towarzyszył włączony telewizor i reklamy, w których jak się okazało wystąpiły zaginione dzieci. Na szczęście udało im się powrócić do swojego domu w realnym świecie. Pozostało zagadką jak to się stało, że zostały wciągnięte w telewizyjny świat. A mama z tatą zadawali sobie jeszcze jedno pytanie: Czy na pewno są jedynymi rodzicami, którym dzieci wciągnął telewizor?