środa, 10 czerwca 2015

Spotkanie z autorami "Jędrka" w naszej szkole już 16 czerwca!

W szkole wybuchła euforia. Wszyscy czytają książkę ,,Hej Jędrek! Przepraszam, czy tu borują?’’ Rafała Skarżyckiego i Tomasza Lwa Leśniaka poleconą przez naszą panią od języka polskiego.

Podobno  nawet na lekcjach uczniowie czytają ją pod ławką! Nie wiem jednak, czy pani  się to podoba... chociaż… przecież sama nam tę książkę poleciła :)

Od tego roku w naszej szkole co jakiś czas odbywają się spotkania z autorami literatury dziecięcej, co wpływa potem na popularność ich książek. Odkąd poznaliśmy  Jędrka, marzymy o tym, aby poznać ludźmi, którzy go wymyślili. A że nasze marzenia się spełniają, szczególnie te czytelnicze, panowie Rafał Skarżycki i Tomasz Lew Leśniak będą naszymi gośćmi 16 czerwca.

Uważam, że to idealne zakończenie roku szkolnego!


Ola z 5b 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz