czwartek, 25 czerwca 2015

Tytuł roboczy: Wakacyjne życzenia

Do: Uczniowie i Nauczyciele

Od: Redakcja szkolnego bloga

Cel artykułu: Zachęcenie do uprawiania sportu i czytania książek w wakacje

Autor: Alessandra z 5b

Doczekaliśmy się! Wreszcie upragnione wakacje. Redakcja szkolnego bloga życzy wszystkim uczniom i nauczycielom miłego wypoczynku. Nad morzem, w górach, za granicą, nad jeziorem, na obozie, czy w domu. Spędźcie ten czas aktywnie. Lato to świetna okazja by pływać, grać w piłkę, tenisa, siatkówkę, jeździć na rolkach, skakać na skakance, nurkować i robić wiele innych ciekawych rzeczy. Zachęcamy Was też gorąco nie tylko do pływania w lazurowych wodach dalekich i egzotycznych mórz – pamiętajcie też o ciekawej lekturze. Bez książki te wakacje będą po prostu nudne!

Chcielibyśmy też dodać, że  jesteśmy bardzo dumni z sukcesów uczniów naszej szkoły. W tym roku byliśmy najlepsi w wielu konkursach a nasi szóstoklasiści znakomicie napisali swój sprawdzian. W następnym roku dzisiejsi piątoklasiści również nie zawiodą!

Do zobaczenia za dwa miesiące!