piątek, 4 marca 2016

„ Dzień w szkole, którego nigdy nie zapomnę”

Konkurs plastyczny zatytułowany: „ Dzień w szkole, którego nigdy nie zapomnę”, realizowany w ramach projektu 25 – lecia naszej szkoły, został rozstrzygnięty!

Celem konkursu było rozwijanie dziecięcej wyobraźni i aktywności twórczej, odkrycie przez uczestniczące dzieci własnych uzdolnień, kształtowanie poczucia estetyki i smaku artystycznego, doskonalenie sprawności manualnych.

W konkursie wzięli udział uczniowie z klas 1-3. Prace plastyczne zostały wykonane w ramach zajęć dydaktycznych, na dowolnych formatach. Technika jaka została wybrana przez dzieci to kredki pastelowe, mazaki, farby plakatowe i plastelina.

Zwycięzcami konkursu są:

I miejsce       Kaja  2B „ Halloween”
II miejsce     Hanna  3B „ Pasowanie na ucznia”;

Maria  2A „ Zaćmienie księżyca”.

III miejsce  Natalia H. 1A „ Pasowanie na ucznia”.

Wyróżnienia : Alicja  3B „ Ślubowanie”;

Marta  3b „ Warsztaty bożonarodzeniowe”;
                       Natalia Ł. 1A „ Pasowanie na ucznia”;
                      Alicja  1A „ Ślubowanie pierwszaków”;
                     Wiktoria 3A „ Dzień Misia”;
                     Helena  3A „ Dzień Misia”;
                    Nikola 2b „ Wycieczka do wioski afrykańskiej”.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i piękne prace, życzymy dalszych sukcesów i odkrywania swojego talentu artystyczno – plastycznego.
W celu zaprezentowania prac szerszemu gronu widzów kolorowe wytwory dzieci zostały  zaprezentowane na pierwszym piętrze, na tablicy Małego Samorządu Uczniowskiego.