piątek, 25 marca 2016

Masz talent!

Z okazji pierwszego dnia wiosny w naszej szkole odbył się coroczny konkurs ,,Mam Talent”. Zaprezentowało się wielu zdolnych uczniów. Grali, śpiewali, rysowali i tańczyli. Jury oceniało w kategoriach: gra na instrumentach i śpiew, rękodzieło i sztuka, taniec. Wiele razy słyszeliśmy: ,,Masz talent!” ,,Bardzo mi się podobało!”. Gratulujemy wszystkim, którzy wystąpili, ale w szczególności wygranym. Największą furorę zrobił występ Heli i Neli z klasy czwartej. Zaśpiewały piosenkę ,,Chcę do Bodzia”. Konkurs uświetniły występy wygranych w zeszłym roku Oli  i Pauli z 6c. Na koniec natomiast prawdziwą niespodziankę sprawiły nam nasze trzy nauczycielki: panie Marta, Sylwia i Dorota również udowodniły, że mają talent i niesamowite poczucie humoru!

Alessandra z 6b