czwartek, 31 marca 2016

Wiosna - zdrowa, kolorowa!

W poniedziałek 21 marca uczniowie klas 1 - 3 postanowili wyjątkowo radośnie powitać długo oczekiwaną porę roku, wiosnę.

W tym roku świętowali jej przyjście pod hasłem „Wiosna - zdrowa, kolorowa”. Najpierw uczniowie zamienili się w małych kucharzy i przygotowali przepyszne, wiosenne posiłki: zdrowe, kolorowe kanapki oraz sałatki.

Własnoręcznie wykonane dania zostały ze smakiem zjedzone.

Następnie kolorowo ubrane i roześmiane dzieci wybrały się na pierwszy wiosenny spacer. Uczniowie wspaniale przygotowali się na to wyjście. Mieli ze sobą wiosenne symbole: kwiaty, motyle, ptaszki. W czasie spaceru dzieci wykrzykiwały hasła i recytowały wiersze związane z tą porą roku. Mamy nadzieję, że wiosna nas zobaczyła i usłyszała. Liczymy na to, że w najbliższym czasie pokaże nam swoje najpiękniejsze oblicze: pachnące kwiaty, słoneczko i ciepły wietrzyk.