sobota, 10 października 2015

37. Maraton Warszawski - brawa dla wolontariuszy!

Uczniowie z klasy 6b postanowili dołączyć do zacnego grona wolontariuszy podczas 37. Maratonu Warszawskiego.
 Swoją pracę zaczęli już tydzień wcześniej, przygotowując pakiety startowe dla wszystkich uczestników biegu. W dniu Maratonu ich praca polegała na rozstawieniu punktu żywieniowego, na którym biegnący uczestnicy mogli zaspokoić swoje pragnienie a także wzmocnić się przekąska. Jak można było się spodziewać, uczniowie wykazali się pełnym zaangażowaniem w powierzoną im pracę. 
Nasze dzieciaki poza swoimi obowiązkami wspaniale odnaleźli się także w roli kibiców, dopingując tak samo mocno pierwszych jak i ostatnich biegaczy. Potwierdzeniem tego może być ogromna ilość pozytywnych komentarzy samych maratończyków na wielu portalach społecznościowych, a także na ich osobistych blogach. 
Nasz punkt tj. 5 punkt znajdujący się na 15 kilometrze trasy cieszył się największą ilością wspaniałych komentarzy nie tylko ze strony organizatorów. 

Nasza praca została doceniona przez organizatora i zostaliśmy już teraz zaproszeni do pomocy przy organizacji Półmaratonu Warszawskiego, który odbędzie się w przyszłym roku w marcu.

Jest to chyba najlepszy komplement dla uczniów.

Dziękujemy i już teraz zapraszamy w marcu na kolejny wspaniały bieg.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz