czwartek, 8 października 2015

Praca w redakcji Trzynastki

Od dawna w naszej szkole funkcjonuje kółko dziennikarskie. Z kolei od dwóch lat kółko to zajmuje się naszym szkolnym blogiem.

Na kółku rozwijamy swoje umiejętności, uczymy się poprawnie pisać i przygotowujemy wywiady dla naszych gości. Wyszukujemy również ciekawe informacje o książkach, zjawiskach przyrodniczych, różnych wydarzeniach itp. które opisujemy, byście mogli o nich przeczytać. Zajmujemy się jednak głównie życiem naszej szkoły. Na naszym blogu możecie znaleźć wiele ciekawych porad oraz podsumowań ze szkolnych imprez.


Atmosfera w naszej redakcji jest bardzo wesoła ale i pracowita. Dziś uchylamy rąbka tajemnicy. Obejrzyjcie nasze zdjęcia i często odwiedzajcie naszego bloga.Basia z 6d 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz